1700-55-66-11
לפרטים נוספים

למה כדאי לקנות דירה בראש העין?


ראש העין החדשה מול הישנהיש לא מעט אנשים שרוצים לקנות נדל"ן, בין אם זהו נדל"ן למגורים או להשקעה. מי שמחפש במרכז הארץ במחירים סבירים עלול למצוא את עצמו מול שוקת שבורה מכיוון שהמחירים רק הולכים ומאמירים בשנים האחרונות ולא נראה שהמגמה הזו תשתנה. הפתרון במקרה כזה יכול להיות ויתור על החלום והתרחקות ממרכז הארץ לכיוון הפריפריה בה המחירים נמוכים יותר, ויכול להיות רכישת נדל"ן בראש העין, עיר במרכז הארץ שרק הולכת ומתפתחת אך עדיין שומרת על מחירים שפויים. מי שיתעכב ויתמהמה יותר מידי עלול לפספס גם את האופציה הזו, והנה קצת מידע על ראש העין ובעיקר על ההתפתחות שלה ועל הסיבות למה יותר ויותר משקיעים ומחפשי דירות למגורים נוהרים אליה.

קצת על ראש העין

ראש העין היא עיר ששוכנת מול הרי השומרון, עיר שממוקמת בצד המזרחי של השרון. העיר הוכרזה ככזו בשנת 1994 והיא משתרעת על פני שטח של כ-30,000 דונם. ראש העין היא עיר בה קצב הגידול השנתי הוא של כ-6%, וכיום מתגוררים בה כ-48,000 תושבים, תושבים שנהנים מקרבה לכל מקום במרכז הארץ יחד עם התפתחות עירונית מואצת, הקמת שכונות חדשות, פארקים יפיפיים, מוסדות חינוך ואטרקציות רבות. ראש העין היא עיר שמשלבת את הישן והמסורתי ואת החדש והמתקדם, עיר שאופן התפתחותה חילק את העיר לשני חלקים – ראש העין החדשה וראש העין הישנה.

ראש העין הישנה

בהקמת הישוב חולקו בתים לתושבים הראשונים, תושבים שהיו ברובם יוצאי תימן. רוב הבתים באזור זה אלו בתים פרטיים צמודי קרקע, בתים שלידם אדמות פרטיות גדולות והם בעיקר במערבה של העיר. ראש העין הישנה מתאפיינת באוכלוסייה מבוגרת, במוסדות ציבור, בבתי כנסת רבים ובמועדוני קשישים ופיתוחה של העיר תרם גם לחלק זה וגם הוא מתפתח אט אט.

דירה בראש העין – לגור במרכז ולהגשים את החלום!

למי שלא מוכן להתפשר על דירה מחוץ לעיר גדולה בגוש דן ולא רוצה לתעדף קריטריונים, דירה בראש העין בפרויקט פסגות שפיר יכולה להיות פתרון מצוין. ראש העין היא עיר שמתפתחת כל הזמן, התשתיות בה משופרות והחינוך מצוין, אך נסיעה של רבע שעה ממנה תביא אתכם לתל אביב או לכל מקום אחר במרכז. פרויקט פסגות שפיר נחשב לאחד הפרויקטים המעניינים יותר של השנים האחרונות, פרויקט שמציע דירות שונות באזור מצוין כשמעל לכל המחיר שרציונאלי הוא זה שמושך אליו רבים כל כך. אתם לא צריכים להתפשר!

אם אתם מתלבטים איפה לקנות דירה ומחפשים אחת במחיר הגיוני, אך לא מוכנים להתפשר על קריטריונים שונים, פרויקט פסגות שפיר בראש העין הוא בדיוק בשבילכם!
לחצו כאן והשאירו את פרטיכםאיפה כדאי לקנות דירה בשנת 2017?רכישת דירה יכולה להיות ל-2 מטרות. האחת, למטרת השקעה ורבים בוחרים בנדל"ן כהשקעה מועדפת בעיקר בגלל אי היציבות בשווקים הפיננסיים ובשוק ההון, כשנדל"ן נחשבת השקעה יציבה יחסית, והשנייה למטרת מגורים. כשמדובר על רכישת דירה להשקעה מה שצריך לעמוד בפני המשקיע הוא התשואה של הנכס ויש אזורים שונים בארץ עם תשואות שונות וחשוב לעקוב אחריהן, וכשמדובר על דירה למגורים השיקולים אחרים – חינוך, תשתיות, קירבה לאזורים מסוימים, קהילה ואחרים. גם בשנת 2017 ניתן לקנות דירה למרות שהמחירים הולכים ומאמירים כל הזמן, רק צריך לעשות זאת בזהירות ובסבלנות וכמובן בהתאם לתקציב שניתן לעמוד בו בכדי לא להפוך את הדירה למעמסה.

דירה במרכז

בשנת 2017 לא מעט אנשים בוחרים לקנות דירה במרכז, אולם מחוץ למרכזי האוכלוסיה הגדולים. מחירי הדירות מקשים על רבים מהרוכשים להגשים את החלום ומה שניתן לקבל במרכז גוש דן בתמורה לסכום מסוים קטן לעיתים משמעותית ממה שניתן לקבל באותו סכום מחוץ למרכז.

רכישת דירה בתקציב מוגבל

הנה כמה טיפים לרכישת דירה בתקציב מוגבל מה שדורש כמובן התגמשות ואי עמידה על עקרונות שאולי היו בהתחלה. הראשון הוא כפי שציינו זליגה מחוץ לערים הגדולות, בה ניתן למצוא לעיתים גם דירות 4 חדרים במאות אלפי שקלים פחות ממרכז גוש דן, השני, תיעדוף קריטריונים – לחשוב מחדש מה חשוב יותר. האם דירה עם מספר חדרים מסוים היא קריטית או שאתם מוכנים להתפשר? האם אתם מוכנים לוותר על בית עם גינה בשביל עוד חדר? האם אתם יכולים להיות מעט גמישים עם השכונה שכה רציתם. חשוב גם לזכור שתמיד ניתן להתחיל מקטן ולגדול. אפשר להתפשר על דירה קטנה ועם הזמן כשהמצב הכלכלי ישתפר להשתדרג.

ראש העין החדשה

ראש העין החדשה היא פנינת חן במרכז, אזור מזרח העיר שהפך במהרה לאבן שואבת עבור משפחות רבות מכל המגזרים כמו גם וותיקים שעברו מהשכונות הישנות. אם בראש העין הישנה ניתן לראות בעיקר אוכלוסייה דתית או מסורתית וללא חילונים כמעט בכלל הרי שבראש העין החדשה ניתן לראות אוכלוסיות שונות – דתיים, חילוניים, עולים חדשים וותיקים. ראש העין החדשה כוללת את השכונות גבעת הסלעים, מצפה אפק, גבעת טל, משכנות המוזיקה, נווה אפק ואחרות ויחד עימן הוקם אזור תעשייה גדול בצפונה של העיר – אזור פארק התעשייה אפק שכיום יש בו חברות גדולות כמו פרטנר ואחרות.

אין ספק שראש העין עברה כברת דרך משמעותית, מעיירת פיתוח פרימיטיבית לעיר גדולה ומפותחת עם מוסדות ציבור, פארקים רחבי ידיים, מתקני ספורט, מוסדות חינוך, תחבורה מפותחת, טיילת, גן לאומי ואטרקציות רבות. אין ספק שזו עיר שעשתה מהפך וכיום היא נחשבת לאחת המבוקשות באזור המרכז.

לחצו כאן והשאירו את פרטיכם