1700-55-66-11
לפרטים נוספים

למה כדאי לקנות דירה בראש העין?


דירות של 3.5 חדרים ו4.5 חדרים ומדוע הן מעניינות אותך.הרבה פעמים שואלים מדוע כדאי לקנות דירות של 3.5 או 4.5 חדרים למשפחות צעירות. התשובה ברורה ופשוטה – המחיר הרבה יותר משתלם ביחס לתמורה מאשר בדירות מלאות, וזאת בגלל אותו חצי חדר שרוב האנשים לא באמת מבינים את ערכו האמיתי.

חצי חדר, או "חדרון" הוא חדר בעל רוחב של לפחות 2 מטרים ושטח של לפחות 6 מ"ר, זאת לפי ההגדרה בתקנות הבנייה של מדינת ישראל. דירות שיש בהן חצי חדר נוסף משתלמות לרוב מכיוון שהעלות של חצי החדר נמוכה באופן משמעותי מעלות של חדר נוסף, אך עדיין משאירה חלל מופרד בדירה. לחלל נוסף זה יש מגוון שימושים אפשריים: חדר אחסון, חדר ארונות, חדר עבודה או סטודיו קטן, ואפילו חדר שינה משפחתי קטן, חדר אורחים, חדר משחקים ועוד.

דירות של 3.5 עד 4.5 חדרים מומלצות למשפחות צעירות עם פעוטות מכיוון והעלות אינה גבוהה בהרבה מדירות 4 חדרים או 3 חדרים אך השימושיות של הדירה גדולה הרבה יותר כאשר החצי חדר מהווה חלל עבודה שקט, חדר שינה בטוח או אזור סגור בו אפשר לאחסן דברים שמסוכנים לתינוקות.
לחצו כאן והשאירו את פרטיכםדירות של 3.5 חדרים ו4.5 חדרים ומדוע הן מעניינות אותך.הרבה פעמים שואלים מדוע כדאי לקנות דירות של 3.5 או 4.5 חדרים למשפחות צעירות. התשובה ברורה ופשוטה – המחיר הרבה יותר משתלם ביחס לתמורה מאשר בדירות מלאות, וזאת בגלל אותו חצי חדר שרוב האנשים לא באמת מבינים את ערכו האמיתי.

חצי חדר, או "חדרון" הוא חדר בעל רוחב של לפחות 2 מטרים ושטח של לפחות 6 מ"ר, זאת לפי ההגדרה בתקנות הבנייה של מדינת ישראל. דירות שיש בהן חצי חדר נוסף משתלמות לרוב מכיוון שהעלות של חצי החדר נמוכה באופן משמעותי מעלות של חדר נוסף, אך עדיין משאירה חלל מופרד בדירה. לחלל נוסף זה יש מגוון שימושים אפשריים: חדר אחסון, חדר ארונות, חדר עבודה או סטודיו קטן, ואפילו חדר שינה משפחתי קטן, חדר אורחים, חדר משחקים ועוד. למשפחות צעירות עם פעוטות דירות של 3.5 עד 4.5 חדרים מאוד יעילות, מכיוון והעלות אינה גבוהה בהרבה מדירות 4 חדרים או 3 חדרים אך השימושיות של הדירה גדולה הרבה יותר כאשר החצי חדר מהווה חלל עבודה שקט, חדר שינה בטוח או אזור סגור בו אפשר לאחסן דברים שמסוכנים לתינוקות.

לחצו כאן והשאירו את פרטיכם